27 червня 2022 р.

ЮЛІЯ СОЛОХА

Юлія Солоха, експерт з питань антитютюнового та антиалкогольного законодавства, спеціалізується також в питаннях медіа-адвокації.  Більше 4 років працює у сфері контролю над тютюном. Впродовж кількох років координувала медіа діяльність центру громадянського представництва «Життя» та прес-центр Коаліції громадських організацій та ініціатив «За вільну від тютюнового диму Україну», ефективне впровадження якої сприяло прийняттю важливих законодавчих ініціатив та закріпленню тенденції до зменшення рівня поширеності тютюнокуріння в Україні.   

Успішно завершила курс «Глобальний контроль над тютюном» (Міжнародний інститут з контролю над тютюном при Вищій школі охорони здоров'я ім. Блумберга Університету ім. Джонса Хопкінса). 

Закінчила сертифіковану програму «Менеджмент для медіа організацій» при Інституті лідерства та управління Українського Католицького Університету.

Координує коаліцію громадських організацій «За тверезу Україну». Є членом української мережі Всесвітнього економічного форуму – Global Shapers Community у м. Києві.

В якості експерта на запрошення ВООЗ та ПРООН у жовтні 2013 р. брала участь у семінарі з питань посилення й інтеграції національної політики та програм з профілактики, лікування та догляду через такі питання як алкоголь, тютюнокуріння та ВІЛ.