23 вересня 2020 р.

Студенти пропонують заборонити продаж алкоголю та цигарок біля університетів

18.10.11

«Ми вважаємо, що потрібно припинити продаж цигарок, пива, різноманітних алкогольних напоїв у кіосках та магазинах біля університетів», - зазначила очільниця Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова. 

У Раді наголошують, що подібна практика діє низці міст України, зокрема у Дніпропетровську заборонено продаж алкоголю та тютюнових виробів біля вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у радіусі 300 метрів. 
«У столиці також була заборона на продаж алкоголю у кіосках, однак рішення було опротестовано прокуратурою і скасовано. Зараз у Київраді знову зареєстровано подібну ініціативу», - розповіла Анастасія Сабова. 
Також у Раді пропонують керівникам вищих навчальних закладах обов'язково обладнати спортивні кімнати у гуртожитках, відкрити спортивні секції, а також забезпечити у студентських їдальнях можливість здорового харчування. 
«Керівники вищих навчальних закладів мають створити всі умови для того, аби студенти могли займатися спортом та вести здоровий спосіб життя. На жаль, зараз більшість студентів курять, а замість здорового обіду, харчуються у фаст-фудах», - наголосила Анастасія Сабова. 


Джерело: Українські національні новини